Na základě dostupnosti zboží v holandském skladu DealeXtreme, se může lišit maximální doba dodání zásilky. Existují tudiž 2 schémata dodávky zboží:

1)   Z Holandska (zpravidla 7 - 14 dní) - přepravce PostNL

2)   Z Číny (zpravidla 14 - 30 dní) - přepravce China Post

Množství položek na holandské pobočce se neustále zvyšuje, což jistě podpoří Vaši spokojenost díky kratším dodacím termínům.

Veškeré zásilky jsou sledovatelné na adrese: http://www.17track.net/cs/, při odeslání zboží Vám dorazí link na sledování konkrétní zásilky.

V případě dodání z Číny:

Zboží, které si u nás objednáte, bude po potvrzení objednávky odesláno z Číny pomocí China Post a po dodání do České Republiky přebráno Českou Poštou, která Vám zásilku doručí. Viz schéma níže:

 

Doprava

 

Z osobních zkušeností můžeme potvrdit, že zboží dorazilo v nejméně 14 dnech, průměrně 16-ti a nejvíce v 30 dnech. Z tohoto důvodu si dovolujeme uvádět dodací lhůtu max. 30 dní.

 

Nicméně vyjímky můžou povrzovat pravidlo, tudíž si vyhrazujeme právo nestornovat objednávky z důvody příliš dlouhé doby dodání. Zákazník dostane odkaz na sledování zásilky.

 

Jako speciální služby si může zákazník připlatit dodání kurýrem (cca 350,- Kč). V případě volby této dopravy je dodací lhůta cca 4 - 7 dní.

 

Takto bude přibližně Váš balíček vypadat:

Package sample

DealeXtreme garantuje dodání zdarma, což ale nevylučuje možnost zásahu celnice a případnému požadavku na uvedení ceny + krytí DPH. Tyto administrativní záležitosti si zákazník vyřídí sám, jelikož je adresátem zásilky. V případě komplikací se může obrátit na DealeXtreme.cz, náš tým mu rád pomůže.

 

DealeXtreme již ví, nakolik může zásilku nacenit / případně podcenit, tudíž zpravidla se cena balíku kryje pod 22 EUR i v případě nákupu za podstatně větší sumy. V naprosté většině případů (cca 95%) balík putuje okamžitě k zákazníkovi, aniž by musel dokladovat samotný nákup.

 

Základní schéma cla a DPH:

 

Clo a DPH

 

Samozřejmě Vám rádi nabídneme součinnost a multijazyčný kanál, budeme se snažit Vám vyjít maximálně vstříc!

 

Více informací o clení zásilek

Celní sazby