Někteří zákazníci mohou být zvědaví, jakým způsobem DealeXtreme zpracovává objednávky a proto bychom Vám rádi krátce představili proces přípravy v centru DX.

 

Centrála DealeXtreme

 Centrála SX.COM

 

DealExtreme zaměstnanci pracují 6*18 hodin v týdnu, aby zpracovali veliké množství objednávek přicházejících z celého světa. Níže je několik snímků zobrazující denní rutinu a proces zpracování.

 Zaměstnanci

 

DealeXtreme dělá vše potřebné a možné pro snížení Vašeho obchodního rizika a váží si každé, byť negativní zpětné vazby. DealeXtreme samozřejmě ví, že kladná zkušenost a případný návrat zákazníka, je především výsledkem profesionálních procedur a zaměření na detail. Stále se snažíme zvýšit efektivitu a kvalitu výrobků a procesů spojených s vyřízením Vašich objednávek. Vše samozřejmě za účelem zkvalitnění servisu svým zákazníkům.

 

Tisk objednávek

  Tisk objednávek

 

Třídění objednávek

 Tčídění objednávek 

 

Kontrola kvality

Kontrola kvality 

 

Balení větších zásilek

Balení větších zásilek 

 

Balení malých zásilek

 Balení menších zásilek

 

Zadání balíku do systému expedice

 Identifikace balení

 

Třídění zásilek k expedici

 Třídění zásilek k expedici

  

Větší balíky k expedici

 Příprava na expedici

 

Příprava balíků k expedici a kontrola

Větší balíky k expedici

 

I když nulové skladové zásoby mohou redukovat interní náklady společnosti, pro zajištění maximální obsloužitelnosti zákazníků, DealeXtreme vlastní vlastní sklad.

 

Sklad

 Sklad

 

Zařazování do skladu

 Zařazování do skladu

 

Průběh inventury

 Průběh inventury

 

Pohled na sklad

 Pohled na sklad

Jakožto velká B2C platforma, DealeXtreme dbá maximální ostražitosti nad osobními daty zákazníků. Z toho důvodu bylo implementováno Verisign ověření certifikátem pro znásobení bezpečnosti obchodu.